O firmie

Strona główna » O firmie

Szanowni Państwo!

MEK Spółka z o.o. z siedzibą w Chełmku powstał w 2013 roku. Świadczy kompleksowe usługi związane z obróbką skrawaniem poprzez: toczenie, frezowanie, szlifowanie, dłutowanie, wiercenie, wytaczanie oraz produkcji konstrukcji spawanych.

Produkujemy kołnierze stalowe i żeliwne (zgodne z normami DIN, PN-EN1092-1). Oferujemy kołnierze płaskie, zaślepiające, luźne, pierścienie o średnicy od Φ150mm do Φ3200 mm.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie wykonywania części różnych maszyn. Wykonujemy wiele elementów maszyn na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klientów dla zakładów różnych branż, jak hydrauliki górniczej, energetyki, żeglugi, tworzyw sztucznych, przemysłu spożywczego i samochodowego.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Wentylatory WENTECH, SANDVIK, Fiat Auto Poland,, a & f Stahl – Gildemeister Gruppe – Niemcy (elementy konstrukcji elektrowni wiatrowych), Fablok - Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce S.A., Fabryka Maszyn i Urządzeń „OMAG”, Park maszynowy i doświadczenie pracowników pozwala na wykonywanie elementów drobnych i wielkogabarytowych.

Produkujemy elementy z materiału powierzonego lub własnego. Szczególnie ważną pozycję zajmuje obróbka dużych elementów ze staliw i żeliwa. Posiadamy możliwość kompleksowych dostaw detali z tych materiałów.

Posiadane wyposażenie pozwala również na wykonywanie prac antykorozyjnych tj. śrutowanie i cynkowanie metodą napylania. Stale powiększamy ilość zakładów z którymi współpracujemy co świadczy o zadowoleniu Klientów z wykonywanych dla nich prac.

Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania systemu jakości, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i rynku. Utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych przez nas elementów przez prowadzenie kontroli międzyoperacyjnej powinno zadowolić każdy współpracujący z nami Zakład.

 


Zapraszamy do współpracy!